MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 Tangozale
producido dk irratia 08:00 Bestalde
musika 09:30 Dmusika
musika 11:00 Musika
repeticion programa 14:00 Bestalde
musika 15:30 Dmusika
Arrosa sarea 16:00 Soinugela
Arrosa sarea 18:00 Hiru Kortxea
Arrosa sarea 19:00 Erro ta Berri
Arrosa sarea 20:00 Kultur Kuboa
repeticion programa 21:00 Bestalde
musika 22:30 Dmusika
repeticion programa 23:00 Mapas Musicales
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 Versiones
producido dk irratia 08:00 Bestalde
musika 09:30 Dmusika
musika 11:00 Musika
repeticion programa 14:00 Bestalde
musika 15:30 Dmusika
repeticion programa 16:00 Remenber Serie 80
repeticion programa 18:00 Tailera
producido dk irratia 20:00 El Tramoyista Verde
repeticion programa 21:00 Bestalde
musika 22:30 Dmusika
repeticion programa 23:00 El Tramoyista Verde
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 Altuna Irratia
producido dk irratia 08:00 Bestalde
musika 09:30 Dmusika
musika 11:00 Musika
repeticion programa 14:00 Bestalde
musika 15:30 Dmusika
repeticion programa 16:00 Tailera
repeticion programa 21:00 Bestalde
musika 22:30 Dmusika
producido dk irratia 23:00 El Refugio de Calíope
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 El Refugio de Calíope
producido dk irratia 08:00 Bestalde
musika 09:30 Dmusika
musika 11:00 Musika
repeticion programa 14:00 Bestalde
musika 15:30 Dmusika
producido dk irratia 16:00 New Music
producido dk irratia 18:00 Versiones
repeticion programa 19:00 Tailera
producido dk irratia 20:00 El peine del tiempo
repeticion programa 21:00 Bestalde
musika 22:30 Dmusika
producido dk irratia 23:00 Tangozale
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 Mapas Musicales
producido dk irratia 08:00 Bestalde
musika 09:30 Dmusika
musika 11:00 Musika
repeticion programa 14:00 Bestalde
musika 15:30 Dmusika
Arrosa sarea 16:00 House of Beats
producido dk irratia 17:00 La Diáspora Venezolana Habla
Arrosa sarea 18:00 Adi
Arrosa sarea 19:00 Zuri Beltzez
producido dk irratia 20:00 Mapas musicales
repeticion programa 21:00 Bestalde
musika 22:30 Dmusika
repeticion programa 23:00 New Music
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 La Diáspora Venezolana Habla
producido dk irratia 08:00 Bestalde
musika 09:30 Dmusika
repeticion programa 11:00 Mapas Musicales
repeticion programa 12:00 Versiones
repeticion programa 13:00 El Tramoyista Verde
repeticion programa 14:00 Bestalde
musika 15:30 Dmusika
musika 16:00 Musika
musika 20:00 Dmusika
repeticion programa 21:00 Bestalde
musika 22:30 Dmusika
repeticion programa 23:00 Altuna Irratia
repeticion programa14:00Bestalde
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 El Tramoyista Verde
producido dk irratia 08:00 Bestalde
musika 09:00 Dmusika
repeticion programa 11:00 Altuna Irratia
repeticion programa 12:00 Remenber Serie 80
musika 15:00 Dmusika
musika 16:00 Musika
musika 20:00 Dmusika
repeticion programa 21:00 Bestalde
musika 22:00 Dmusika
repeticion programa 23:00 Versiones
Producido dk irratia
DK Irratia ekoitzitako saioak
Repetición de los programas DK Irratia
DK Irratiko saioen errepikapenak
Musika
Musika
Arrosa sarea
Arrosa Saretik hartutako saioak
Bestelako lankidetzak
Bestelako lankidetzak