MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 Tangozale
producido dk irratia 08:00 Ispilu Beltza
musika 10:00 Dmusika
musika 11:00 Musika
Arrosa sarea 13:00 Kultur Kuboa
repeticion programa 14:00 Ispilu Beltza
Arrosa sarea 16:00 Soinugela
Arrosa sarea 18:00 Hiru Kortxea
Arrosa sarea 19:00 Erro ta Berri
Bestelako lankidetzak 20:00 Blue Moon Kentucky
repeticion programa 21:00 Ispilu Beltza
repeticion programa 23:00 Mapas Musicales
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 Versiones
producido dk irratia 08:00 Ispilu Beltza
musika 10:00 Dmusika
musika 11:00 Musika
Arrosa sarea 13:00 Piperpolis
repeticion programa 14:00 Ispilu Beltza
repeticion programa 16:00 Remenber Serie 80
musika 18:00 Musika
repeticion programa 21:00 Ispilu Beltza
repeticion programa 23:00 El Tramoyista Verde
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 Altuna Irratia
producido dk irratia 08:00 Ispilu Beltza
musika 10:00 Dmusika
musika 11:00 Musika
Arrosa sarea 13:00 Kolax / Gurasoak
repeticion programa 14:00 Ispilu Beltza
producido dk irratia 16:00 Contigo en la Tarde
musika 17:00 Musika
producido dk irratia 20:00 El Tramoyista Verde
repeticion programa 21:00 Ispilu Beltza
producido dk irratia 23:00 El Refugio de Calíope / En Desorden-Rompiendo Muros
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 El Refugio de Calíope / En Desorden-Rompiendo Muros
producido dk irratia 08:00 Ispilu Beltza
musika 10:00 Dmusika
musika 11:00 Musika
Arrosa sarea 13:00 Sarean Zehar
repeticion programa 14:00 Ispilu Beltza
producido dk irratia 16:00 New Music
producido dk irratia 18:00 Versiones
musika 19:00 Musika
producido dk irratia 20:00 El peine del tiempo
repeticion programa 21:00 Ispilu Beltza
producido dk irratia 23:00 Tangozale
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 Mapas Musicales
producido dk irratia 08:00 Ispilu Beltza
musika 10:00 Dmusika
musika 11:00 Musika
Arrosa sarea 13:00 Adi
repeticion programa 14:00 Ispilu Beltza
Arrosa sarea 16:00 Haus of Beats
producido dk irratia 17:00 La Diáspora Venezolana Habla
Arrosa sarea 18:00 Zuria Beltzez
Bestelako lankidetzak 20:00 Old Time Country Shots
producido dk irratia 20:00 Mapas musicales
repeticion programa 21:00 Ispilu Beltza
repeticion programa 23:00 New Music
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 La Diáspora Venezolana Habla
musika 08:00 Dmusika
repeticion programa 11:00 Mapas Musicales
repeticion programa 12:00 Versiones
repeticion programa 13:00 El Tramoyista Verde
musika 14:00 Musika
musika 19:00 Dmusika
Bestelako lankidetzak 20:00 Blue Moon Kentucky
musika 22:30 Musika
repeticion programa 23:00 Altuna Irratia
MotaOrduaIzena
repeticion programa 07:00 El Tramoyista Verde
musika 08:00 Musika
repeticion programa 11:00 Altuna Irratia
repeticion programa 12:00 Remenber Serie 80
musika 14:00 Dmusika
musika 16:00 Musika
musika 19:00 Dmusika
Bestelako lankidetzak 20:00 Old Time Country Shots
musika 21:00 Dmusika
repeticion programa 23:00 Versiones
Producido dk irratia
DK Irratian ekoitzitako saioak
Repetición de los programas DK Irratia
DK Irratiko saioen errepikapenak
Musika
Musika
Arrosa sarea
Arrosa Saretik hartutako saioak
Bestelako lankidetzak
Bestelako lankidetzak